LTEN

Apie mus

UAB DIVIRIKS

Veiklą vykdome tokiomis kryptimis:

Pastatų inžinerinės sistemos

     Montuojame, projektuojame, atliekame priežiūrą, renovuojame, šildymo sistemas. Įrengiame dujų, kieto kuro ir granulių katilines, montuojame geoterminio šildymo sistemas, oras-vanduo bei oras-oras šilumos siurblius, įrengiame grindinio bei radiatorių šildymo sistemas, zoninį valdymą, saulės kolektorius, karšto ir šalto vandens bei nuotekų sistemas, montuojame santechninius prietaisus.

     Montuojame ir projektuojame, vėdinimo sistemas, rekuperaciją bei priverstinį ištraukimą. Montuojame kondicionierius, atliekame jų remonto ir profilaktikos darbus.

     Darbams suteikiame garantijas, taikome nuolaidas medžiagoms, vykdome pogarantinį aptarnavimą, konsultuojame, rengiame komercinius pasiūlymus.

 

Automatika ir valdymas

     

  • Kuriame programas įvairių tipų programuojamiems loginiams valdikliams;
  • instaliuojame, paleidžiame, deriname automatines valdymo sistemas;
  • renkame skydus;
  • montuojame, parametruojame dažnio keitiklius;
  • moderniziuojame senas, kuriame naujas valdymo sistemas;
  • Darbams suteikiame garantiją

Technologinių procesų bei įrenginių valdymas gali būti atliekamas kompiuterio, programuojamo loginio valdiklio ar kitų automatikos įrenginių pagalba. Visa tai gali būti atliekama ir nuotoliniu būdu: kompiuteriu namuose, GSM  ir pan.

Įmonei jau 5 metai, turime savo klientų ratą, bet visada laukiame ir naujų.

         Jei kilo klausimų, turite minčių, siekiate, kad Jūsų įmonės įrengimai dirbtų našiau, reikalautų mažiau žmogaus dėmesio,  vartotų mažiau elektros energijos ir t.t.,  prašome susisiekti su mumis jums patogiu būdu ir mes padarysime viską, kad liktumėte patenkinti ir sekantį kartą vėl pasirinktumėte mus.

Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo

 

 

mus taip pat rasite:

www.rekvizitai.lt

 

 

crane remote control, krano nuotolinio valdymo pultai,